Warning: array_merge(): Argument #1 is not an array in /home/users/xmagpoprawska/public_html/blog/wp-content/themes/themify-ultra/theme-functions.php on line 2593

Masz uwagi, pytania lub wątpliwości?

Potrzebujesz indywidualnej porady?

Kontakt

Nazywam się Magdalena Poprawska.

Dla ZUSu i Urzędu Skarbowego jestem dłużnikiem. Dla banków niewiarygodnym klientem, bez zdolności kredytowej.

W książeczce zdrowia mojej córki – zawód matki: artystka. Choć odpowiedziałam na to pytanie na odczepnego w czasie akcji porodowej, dość trafnie określa wszystkie moje zawody: fotograf, grafik komputerowy, menadżer kultury, fundraiser, koordynator projektów, projektant i aranżer wystaw, przedsiębiorca.

Dla mojej trzyletniej córeczki jestem mami, najlepszą jaką potrafię w danej chwili być. Dla mojego partnera kochaną Magi, twardą opoką, o którą rozbijają się wszystkie fale i okręty.

W środku jestem kobietą po przejściach na ostrym zakręcie, która szuka nowej formuły na lepsze życie, które już wywróciła do góry nogami. Intensywnie pracuję nad swoim rozwojem. Czasami brakuje sił na spełnienie wszystkich przypisanych mi ról, ale nie poddaję się. Najważniejsze we wszystkim jestem sobą. Życie jest dla mnie drogą w dążeniu do lepszej wersji samej siebie. Staram się to robić na wiele sposobów: szczerością, otwartością na nową wiedzę, szacunkiem, ciekawością i tolerancją na przychodzących w moje życie ludzi. Od blisko 20 lat jestem makrobiotyczką i wcielam w życie ideę zdrowego stylu żywienia. Po tym jak sama wyleczyłam się jedzeniem, chciałabym się tą wiedzą dzielić. Dlatego jestem tu i teraz.

Zapisz się i odbierz ebook

Dołącz do newslettera mojego bloga i w prezencie odbierz ebook
„Dieta oparta na odkwaszaniu”

ksiazka


Warning: array_merge(): Argument #1 is not an array in /home/users/xmagpoprawska/public_html/blog/wp-content/themes/themify-ultra/theme-functions.php on line 2593